30 mei – hemelvaartdienst R.K. Heilige Norbertusparochie Oost-Groningen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag 30 mei j.l. hield de Heilige Norbertusparochie Oost-Groningen de Hemelvaartdienst in de Sint Joriskerk Westerlee. Leden van de parochie hadden voor die morgen een heel leuk programma voor hun leden in elkaar gezet. ’s Morgens was er voor de liefhebbers dauwtrappen in de beleefroute de Garst onder leiding van Cornelis van der Poel van de Ver. Dorpsbelangen.

Er waren 48 deelnemers, die ‘s morgen om 7.00 uur klaar stonden om de dauw te trotseren en kennis te maken met onze prachtige natuurgebied de Garst. Na de wandeling volgde een ontbijt en om 10.00 uur was er voor alle leden van de kerk de dienst in de Sint Joriskerk.

De kerk was opgeluisterd met prachtige bloemstukken gemaakt door Margret Pater uit Westerlee. Hieruit blijkt weer opnieuw hoe belangrijk de kerk voor de leefbaarheid van ons dorp is/kan zijn, groeperingen uit het dorp met elkaar kunnen samenwerken en elkaar kunnen versterken.

share