Laatste Nieuws

Het prins Bernard Cultuurfonds  handhaaft de door hen toegezegde €15.000 ook voor het versoberde traject. De eerste aanvraag bij een bouwbedrijf was niet zo rooskleurig. Dhr. Brons gaat contact opnemen met een andere aannemer. Volgend jaar gaan de prijzen van de bouwmaterialen met 6-10% omhoog (oorzaak USA en China). De stormschade aan de toren moet nog worden gerepareerd. Men had een verkeerde hoogwerker besteld. Ook de hemelwater afvoer wordt dan direct meegenomen.

Wat betreft de fondsen werving was al wel met Nouryon contact geweest , maar geen reactie verder gekregen. Er wordt gekeken naar een andere ingang. Voor De Tille heeft een zekere Gert Smit –  die professioneel fondsenwerver is – de fondsenwerving  gedaan. Dhr. Cooijmans zal contact met hem opnemen en samen met dhr. Hamminga zullen zij hem vragen wat hij voor onze stichting kan betekenen. Er komt een reclameblok tijdens de verbouwing in de tuin met namen van de fondsen e.d.  te staan. Een foto ervan komt op de website te staan en wordt  naar de fondsen gestuurd..

share